index
BuiltWithNOF
Logo_final

Plně vyčerpávající radio vybavení bylo na svojí dobu jedno z nejmodernějších., dvě krátkovlné radiostanice R-847 “Prisma II”, dvě radiostanice VHF “Lotus” , interkom SPU-7, systém SGU-15 byl palubní rozhlas a zapisovač zvuku v kokpitu MS-61. Anténa HF radiostaanic je integrovaná do doutníku výškovky.

Navigační systémy se sestávají z navigačně-sestupového systému Kurs-Mp-1 , automatického radiokompasu ARK-11, radiovýškoměru RW-UM, odpovídače sekundárního radaru SOM-64 a radio systémů “Stella-P” a “ RSPN-3N-62”.

Navigační systém se dále skládá ze směrového zařízení TKS-P , navigačního počítače NW-PB-1 a air data počítače SWS-PN-15. Práce s těmito přístroji byla práce navigátora.

Letadlo bylo vybaveno inerčním navigačním systémem.

 

Mars-BM      -zařízení k zápisu komunikace vnitřní i vnějsí.

[Home] [Historie] [Technické údaje a popis] [Kokpit] [Motory] [Podvozek] [Trup a konstrukce] [Křídlo a palivo] [Řízení] [Klimatizační a přetlakový systém] [Hydraulický systém] [Odmrazovací systém] [Elektrický systém] [Radio a elektrovybavení] [Údržba a servis] [Nouzové vybavení] [Příručky] [Odstavené] [Šrotování] [Provozovatelé a články] [Production list] [Havárie] [Seznam podkladů]